26 Ocak 2008

TEŞEKKÜR...

Birbuçuk sene kadar önce,bloglarda dolaşırken tesadüfen Portakal Ağacı sayesinde güzel bir başlangıç yaptım.Kek yapmayı bile pek beceremezken,onun sayesinde kendime güvenim geldi.

Çikolata delisi olduğum için,Pastacı Burcu'nun tariflerine bayılıyordum.Ama başlarda denemeye çekiniyordum...Burcu ile yazışmalarımızda,bana o kadar cesaret veriyordu ki,denemeye başladım.Burcu beni hiç tanımadığı halde,yazışmalarımız sayesinde kermesimize gelmişti.Kurabiyeler ve minik muffinler bırakıp,kermesimize katkıda bulunmuştu.Bu benim için çok büyük bir olaydı :)

Pastacı Burcu,kızının doğumgününe davet ettiğinde çok sevinmiştim.Küçük oğlumla çok güzel bir partiye katıldık...Orada Ayşem,Ufuk ve Zuhal ile tanıştım.Çok sıcak sohbetlerimiz oldu.

Ayşem ile çekilen fotoğraflar sayesinde yazışmalarımız başladı.O da sağolsun,çok cana yakın davrandı...Hani derler ya,soğuk kış günlerinde Ayşem içimi sıcacık yaptı.

Ayşem'in tükkanında(her zaman koşa koşa giderim,oranın sıcaklığı bir başkadır)dostlarla hep karşılaşırım.Tütü ile orda tanıştım ve sevdik birbirimizi...Onunla Ayşem'e sürprizlerimiz olmuştur :)))

2 yorum:

eglencelis@@tler dedi ki...

selam siten çok süper iyi günler dilerim...

pastacı dedi ki...

Sevgili Suzi :)

Bugüne kadar hep sen bana, çok güzel yorumlar bıraktın, çok çok teşekkür ederim..

Artık bende bırakmaya başlayacağım.. Bloguna ve paylaşımlarına kocaman bir hoşgeldin diyorum..

İyi ki seni taımışız..

öpüyorum

Burcu